15 TEMMUZ ANISINA...


Bu makale 2018-07-19 14:49:50 eklenmiş ve 3813 kez görüntülenmiştir.
Cengiz KURT

15 TEMMUZ ANISINA...

SOSYAL MEDYA vesilesi ile bir olduğum GÖNÜL DOSTLARIMLA DETLEŞMECE 1

……….Terörü bitirirken ve PTT nin T’si ile ülkemin borçlarının kapatılacağı bir süreçte milletin kaynaklarını kredi olarak heba ettirmeyen ancak binbir oyunla iktidardan bizleri düşüren, ertesi gün aynı işadamının yeni hükümetten fax ile verilmeyen kredisini aldığı günlerdeki Büyük ve Güçlü Türkiye sevdamızı yok etmek isteyenlerin kimler olduğu devlet görevinde bizlerin yerine kimlerin tercih edildiğinin açığa çıktığı, açığa çıkan zihniyetin amacının ne olduğu, bunların kimler olduğu 15 Temmuz sürecinde netleşmiştir.

15 Temmuzda Sayın Cumhurbaşkanımızın dik duruşu ve millet ile bütünleşmiş olması ile açığa çıkan bu zihniyetin, devleti nasıl örgüt yapısı ile çökertmeye hedeflendiğine,kendilerinden olmayanlara yaşam hakkı dahi vermediklerine,devletin bürokratik kadrolarına ve istihdam kaynaklarına kimleri tercih ettikleri bununla birlikte güç ve kendi zenginliklerine devleti sağarak eriştiklerine tanık olduğumuz ve hatta kendilerince devletin çöküşüne ramak kala hesaba katamadıkları onurlu vatan adamlarına yani bu milletin Atatürkçü, milliyetçi, gerçek inananlarca bu ülkenin kaderini kendine kader bilenlerce izin verilmediğini yaşadık.

 (Vatan adamları tanımım bu ülkenin kaderini kendi kaderinin üzerinde tutan kadın erkek genç yaşlı milli duruştaki bu necip milletin evlatlarıdır.)

Ülkemin her köşesinde kader birlikteliği içerisinde; tankların altına yatma cesareti ile mermilere göğsünü siper eden  her siyasi görüşten Kadını,erkeği,çocuğu, genci ile “mevzu vatansa gerisi teferruattır“diyen demokrasi nöbetleri ile Demokrasiye ve Cumhuriyete bağlılığını tarihe altın harfle yazan bu necip Millet Dünyaya bir kez daha Demokrasi ve Cumhuriyet aşkını haykırmıştır.

Demek ki;

15 Temmuz gecesi silahını bu millete ve bu milletin iradesine doğrultan zihniyet; Bu millet için mutlaka hesap vermesi gereken vatan hainleridir. Bu zihniyet bugünün suçlusu değil derin bir plan ve programın sürecinin neticesidir. Dolayısı ile süreç içerisinde bulunan herkes hesap vermelidir. 

Sadece eylemleri ile değil düzenin içerisine sızıp vatan adamlarına hizmet aşkına müdahale ettikleri içinde hesap vermelidirler.Bu işin maddi boyutu ile manevi boyutuda mutlaka irdelenmelidir. 

Tüm bu çalışmalar vatan adamı kişilerle yürütülmelidir. Çünkü Vatan adamları kendilerine yapılanla bireysel ilgilenecek güç iman ve kudrete haiz olsalar da ,görev verildiğinde görevin bilinci ile bu necip millete ve devletine yapılanla ilgilenir.

Bekleyen ve beklenen tehlike ise bu hainlerin bukalemunu utandıracak değişime çabuk girmeleri ve suç isnat etme becerileridir. Hatta karşımıza soruşturan olarakta çıkabilirler,itirafçı görünümünde iftiracı olarakta çıkabilirler.Nitekim örneklerini yaşamadık mı?sorgulayan savcı karar veren hakim rapor yapan emniyet görevlisi bylock kullanıcısı çıkmadı mı?

Bunlar yakayı ele vermemek adına kendi inançlarını bir anda yok sayıp küfür dahi edecek yaşantılarını değiştirecek talimatı almışlardır.

Bunlar 15 Temmuz sonrası mağdur yaratarak devlet ve sayın Cumhurbaşkanının şahsına düşman yaratmak istemişlerdir.

Bunların Aldatılmışız safsataları ile günah çıkartma niyetleri ile bizleri kandırmaya yönelmişlerdir.

PEKİ DOSTLAR,

Sadece 15 Temmuz gecesi meydanda bu millete silah çekenler mi suçlu? Bunların cezalandırılması yeterli mi?Sadece baylock kullananlar mı cemaatçi?Ya bu zihniyetin beslemeleri?Kısaca bu zihniyetin Arka bahçesi ne olacak ?

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir Adim Group Haber Yazılımını Nasıl Buldunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü

© Copyright 2017 Yaygın Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu yazılım Www.BirAdımGroup.com Turan KAYĞUSUZ Tarafından Editlenmiştir.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi